Üç Ay Yaz, Her An Matematik!

Yaz tatili sonunda geldi çattı. Birçok öğrenci yazın tatlı sıcağının rehavetine kendini kaptırdı bile. Daha çok oyun, daha çok tatil onları bekliyor. Ancak iyi değerlendirilen bir yaz ile, yeni okul senelerine harika bir giriş yapmaları da mümkün! Üstelik yaz aylarının dinlendiriciliği sayesinde, eksiklerini tamamlamak için alacakları matematik özel dersi onları hiç zorlamayacak.

Yoğun okul döneminde birçok öğrenci eksiklerini tamamlamak için fırsat bulamıyor. Müfredat hızla ilerlerken eksik kaldıkları noktaları geride bırakıp ilerlemek durumunda kalıyorlar. Veliler ve öğretmenler olarak biz de çocuklarımızdan hep daha fazlasını bekleyerek, oyun çağlarını okuyarak geçirmelerini bekliyoruz. Ya çocuklarımıza çok fazla yükleniyoruz ya da onların derslerinden tamamen soğumalarına sebep oluyoruz. Bu bilincin farkında olarak özenle hazırladığımız matematik özel ders çalışmalarımız ile çocuklarımıza destek olmak için çabalıyoruz.

İyi bir öğretmen olmak yetmez, eğitim de bizler için çok önemlidir. Lider Matematik Kursu öğretmenleri olarak, yeni okul senesinde tüm matematik eksikliklerini kapatarak, kendine güvenen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bunun için de en iyi değerlendirilebilecek vakit, yaz tatilleri! Çocuğunuz daha rahat bir vakit diliminde olduğu için konuları anlamak için stres yapmayacak, not kaygısına düşmeden gerçekten matematik dersini severek öğrenecek.

Hiçbir tekrar yapmayan öğrenci en iyi olduğu dersi bile unutabilir, bu da onu başarısızlığa sürükleyebilir. Biz de diyoruz ki bu yaz matematik sizin için bir sınav değil, bir arkadaş olsun!