Matematik Özel Ders Gaziantep

Mini Özel Ders Paketi 10 Ders

matematik özel ders, matematik kursu

Belirli bir okul sınavına hazırlık veya eksik konu tamamlama için mini paket programları uygulanır. Özel Ders seçeneklerinin yanında grup dersleri mevcuttur. Ayrıca Grup+Özel Ders kombinleri uygulanır.

Öğrenciye Özel Elastik Paket

matematik özel ders ankara, matematik kursu

Belirli bir sınıfa geldik,hem eksiklerimiz var hem de bu senenin konularına destek istiyoruz.Ne yapmalıyız?Matematik Özel Ders Gaziantep kursumuzla

Geçmişten gelen temel eksiklikler değerlendirilerek öğrenciye uygun program hazırlanır, birebir derslerle geçmişe&ileriye dönük çalışma uygulanır.Eksikler özel ders ile, yeni dönem ise grup dersleri ile desteklenir.

Kombine Ders Paketleri

kaliteli matematik özel ders, ankara matematik kursu

Özellikle sınava hazırlık sürecinde olan öğrenciler için uygulanır, öğrenci gelişimine göre esneklik gösterir. Öğrenci tüm derslerden özel ders alabilir.

ÖRNEK PLAN

 Matematik+Fizik+Türkçe

Matematik+Türkçe

Fizik+Türkçe+Kimya

İlköğretim Matematik Kursu

matematik özel ders, matematik kursu

İlköğretim 3-4-5-6-7 ve 8. Sınıf Öğrencilerimiz İçin maksimum 12 Kişilik gruplarda okul müfredatına uygun matematik özel ders programı uygulanmaktadır. Öğrencinin geçmiş yıllardaki eksikleri birebir özel ders ile tamamlanır.

Lise Matematik Kursu

matematik özel ders, matematik kursu

Matematik Kursumuzda 9-10-11.Sınıf Öğrencilerimiz için maksimum 12 Kişilik gruplarda okul müfredatına uygun matematik özel ders programı uygulanmaktadır. Öğrencinin geçmiş yıllardaki eksikleri birebir özel ders ile tamamlanır.

TYT AYT Matematik Kursu

tyt matematik özel ders, tyt matematik kursu

Tyt -Yks Mat 1- 2 ve Geometri tüm konu anlatımı, soru çözümü ve haftalık etütlerle sınavlara hazırlık programı ve seçmeli Türkçe hazırlık programı uygulanmaktadır.